Nové Město na Moravě
oficiální stránky města

Webkamery a počasí

Nové Město na Moravě
 

Nové Město na Moravě
 

Nové Město na Moravě
 

Nové Město na Moravě
 

Vratislavovo náměstí
VELIČINAVRATISLAVOVO NÁMĚSTÍHARUSŮV KOPEC
Teplota17.1 °C15.1 °C
Rosný bod 16 °C 14.0 °C
Pocitová teplota21 °C 21 °C
Relativní vlhkost 92.4 % 94.4 %
Absolutní vlhkost 10.3 g/m³ 11.3 g/m³
Rychlost větru 0 km/h
bezvětří
0 m/s
bezvětří
Směr větru E NW
Nárazy větru 0 km/h 3.2 m/s
Tlak 947.0 hPa 937.4 hPa
Intenzita slunečního záření 1000.0 W/m2 336.5 W/m2
UV faktor 1.1 2.6

Předpověd počasí

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Otevřené město

Úplný přehled o penězích daňových poplatníků. Průhledné hospodaření města. Rozpočet je základním nástrojem finančního hospodaření obce. Usnadňuje přerozdělování prostředků a finanční řízení obce v období jednoho kalendářního roku.

Novoměstská karta

Tato karta zajistí komfortní a pohodlné bezplatné cestování městem, zaplacený poplatek za komunální odpad a dále nabízí možnost čerpat velkou škálu slev v rámci městských organizací. Časová platnost karty je nastavena v režimu plovoucího období v délce 1 rok.

Kariéra

Chcete pracovat pro Nové Město na Moravě nebo jeho příspěvkové organizace a obchodní společnosti. Seznamte se s volnými pozicemi nebo doporučte místo svým známým? Město nabízí nabízí širokou škálu zajímavých příležitostí. Naši zaměstnanci mají možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a zvyšování kvalifikace.