Nové Město na Moravě
oficiální stránky města

Chci pracovat pro město nebo jeho příspěvkové organizace a obchodní společnosti

HPP, DPP Lázeňská – uklízeč(ka)

Lázeňská -uklízeč(ka) Požadujeme: Pracovitost Pečlivost Spolehlivost Samostatnost Náplň práce: HPP – 12…

Číst dále

Asistent pedagoga

Základní škola Nové Město na Moravě, Vratislavovo náměstí 124, okres Žďár nad…

Číst dále

Nabídka pracovního místa – učitel/učitelka

č.j. MŠ/711/2024 Nabízíme pracovní místo: učitel/učitelka Co nabízíme: nástup – v průběhu…

Číst dále

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Otevřené město

Úplný přehled o penězích daňových poplatníků. Průhledné hospodaření města. Rozpočet je základním nástrojem finančního hospodaření obce. Usnadňuje přerozdělování prostředků a finanční řízení obce v období jednoho kalendářního roku.

Novoměstská karta

Tato karta zajistí komfortní a pohodlné bezplatné cestování městem, zaplacený poplatek za komunální odpad a dále nabízí možnost čerpat velkou škálu slev v rámci městských organizací. Časová platnost karty je nastavena v režimu plovoucího období v délce 1 rok.

Kariéra

Chcete pracovat pro Nové Město na Moravě nebo jeho příspěvkové organizace a obchodní společnosti. Seznamte se s volnými pozicemi nebo doporučte místo svým známým? Město nabízí nabízí širokou škálu zajímavých příležitostí. Naši zaměstnanci mají možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a zvyšování kvalifikace.