Nové Město na Moravě
oficiální stránky města

Akce v měsíci březen 2024

Rada města
11. březen

26. schůze Rady města Nového Města na Moravě konaná dne 11.03.2024

Detail akce
11. březen

Hravá škola plná zábavy a úkolů

Detail akce
Sport
12. březen

12.3. Saunový rituál pro muže

Detail akce
Kultura
13. březen

Chytrý kvíz v kulturáku – zábava při které jsme spolu

Detail akce
Děti a mládežVšehochuť
14. březen

Herní odpoledne s Piatnikem

Detail akce
14. březen

CREDNET II: Kam se poděla motivace dětí? Workshop se Zuzanou Demlovou

Detail akce
14. březen

LiStOVáNí: Rakovinu nevyléčíš

Detail akce
Jarmarky a trhy
16. březen

Farmářský velikonoční trh

Detail akce

Hlášení závad

Webová aplikace Hlášení závad umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v dané obci, městské části nebo ve vymezeném území. Občané se tak mohou aktivně podílet na zlepšení životního prostředí ve svém okolí. Na základě vložených informací je možné včas reagovat a nahlášený problém vyřešit. Z důvodu přehlednosti zůstávají ve veřejné části aplikace vyřešená Hlášení pouze po dobu 30 dnů.

Otevřené město

Úplný přehled o penězích daňových poplatníků. Průhledné hospodaření města. Rozpočet je základním nástrojem finančního hospodaření obce. Usnadňuje přerozdělování prostředků a finanční řízení obce v období jednoho kalendářního roku.

Novoměstská karta

Tato karta zajistí komfortní a pohodlné bezplatné cestování městem, zaplacený poplatek za komunální odpad a dále nabízí možnost čerpat velkou škálu slev v rámci městských organizací. Časová platnost karty je nastavena v režimu plovoucího období v délce 1 rok.

Kariéra

Chcete pracovat pro Nové Město na Moravě nebo jeho příspěvkové organizace a obchodní společnosti. Seznamte se s volnými pozicemi nebo doporučte místo svým známým? Město nabízí nabízí širokou škálu zajímavých příležitostí. Naši zaměstnanci mají možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a zvyšování kvalifikace.